Марина Чайка

Длительность:

Ближайшие даты:

Стоимость тура:

Забронировать места:
Забронировать

  Друзі! Давайте знайомитися!

Мене звуть Марина Чайка. Я – гід,  і дуже люблю свою роботу.

Скільки себе пам’ятаю, завжди захоплювалася подорожами. Спочатку це були нескінченні подорожі книгами о далеких країнах, а потім життя подарувало можливість  мандрувати світом,  обіймати його власними  очами та серцем, і, як справжній globetrotter (людина, яка багато мандрує світом), з задоволенням та наснагою «відкривати його ногами».

Але ми добре знаємо, що у кожному куточку нашого любимого Києва і рідної України живе свій  Genius loci – геній, дух – покровитель місця. Зустрічі  з ним для мене завжди дивовижні, неповторні та напрочуд багаті відкриттями. Обожнюю знайомитися з його невичерпними секретами, залюбки ділюся ними з туристами,  щоб робити наше життя наповненим,  цікавим та щасливим!


Позвоните, чтобы получить
больше информации о туре:

Забронировать место

Ваша фамилия:

Ваше имя:

Ваш номер телефона:

Ваш e-mail:

Количество человек:

Дата:

Дополнительная информация

Отзывы

1 thought on “Марина Чайка”

  1. КИЯНКА:

    Подорож у КУМАНІЮ! На мою думку, саме так потрібно назвати цю мандрівку. Мандрівку в часі та просторі, незвичайну, люксову, легку і таку, що перехоплює дух. Одинадцятого жовтня в недільний день Року божого дві тисячі двадцятого опинилася в Коржовому Куті нашої величної України. Повела нас у світ незнаного пані Марина Чайка — неймовірна, усміхнена, привітна, ерудована та залюблена в свою справу. Біля Криниці Божої Матері вмилися, в долині Святого Миколая помедиту-вали, очистили душу та скуштували смачних пиріжків із печі та чай із трав. Легедзине — це сила! У Легедзиному поринули в дивовижний світ Трипільської культури. Той, що володіє Славою (В. Чабанюк) та його метка красива дружина пані Людмила— українці-сподвижки. Ніхто, мабуть, стільки не знає про Трипільську культуру, як вони; ніхто не доклав стільки сил, бажання, вміння у цю нелегку справу. Ці знання про семитисячолітню культуру занурюють у ту добу, наснажують, збагачують, надихають. Низький уклін Вам і подяка. Дякую тур-компанії «Дива Країни», хто кличе в такі незабутні мандри. Неймовірні враження від вихідного дня! Хто ще не побував у Легедзиному, мерщій за враженнями!!!
    Опинившись у вагоні метро пізно того самого дня, запитала себе: «Де я, куди їду, навіщо?» А вранці понеділка не могла прийти до тями, оскільки подумки осмислювала розповіді Чабанюків, Марини Чайки, була серед культури трипільців, хат, глечиків….Важко працювати
    КИЯНКА

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *