Магія середньовіччя. Казка старої фортеці. ~ Дива Країни

Магія середньовіччя. Казка старої фортеці.

Святкування новорічної ночі – 2019 у Фортеці

«Казка старої фортеці. Магія середньовіччя»

Шукаєте справді чогось особливого? По-незвичайному зустріти Новий рік? Тоді знову запрошуємо Вас в Старовинну фортецю на магічне дійство.

Шоу розпочинається! Гості наближаються! Ви опинитесь під неприступними стінами Старого замку. 

Знайомство з казкою Старої фортеці, пошуки покровителя 2019 року. Ввійшовши в міцні ворота, Вас зустрінуть смачним почастунком, щоб ви набрались сил та сміливості для подальших пригод. На вас чекають конкурси та розваги, майстер-клас по середньовічним танцям та безліч веселих сюрпризів та  несподіванок. 

Пригощання. Упродовж всіх пригод зголоднілі герої будуть запрошені почастувати соковитого шашличка, гарячого глінтвейна, картопельки зі скориночкою, гарячої мамалиги з бринзою, солених огірочків, неабияких закусок до вина та горілочки. А одна з найголовніших відьм Кам”янця – Анастасія пригостить вас справжнім Чар-зіллям і поворожить вам на новорічне бажання. 

Зустріч Щасливого Нового Року! Веселощі.

Бій курантів, віншування з Новим Роком, святковий торт. А ще…. Ви маєте виконати чарівні завдання, щоб «гарно свято святкувати та щастя в Новому році багато мати». Ви візьмете участь у розвагах та конкурсах: перетягування канату, метання колод та списів. Запальні середньовічні та сучасні танці, неперевершене вогняне шоу не дадуть вам сумувати жодної хвилини. Ви зануритесь в ні з чим не зрівняну середньовічну казку і веселощі.

Що треба знати ще?

  1. Що вдягати?

Вдягайтесь тепло і комфортно, по погоді. Ми обов’язково зігріємо вас вогнищами, розвагами та глінтвейном, але зима є зима. Не забувайте про це.

  1. Чи не замерзнуть діти?

Зазвичай дітям важко всидіти довго за столом, тим більше коли навколо стільки цікавого. Тому їм, як правило, тепліше, ніж дорослим. Але глінтвейном їх гріти не будуть, тому тепле взуття і теплий одяг обов’язкові. Буде приміщення (галерея фортеці), де буде розміщено УФО. Там кожен зможе погрітись та попити гарячого чаю.

  1. Коли початок та кінець свята?

Вже о 22:00 біля готелю будуть чекати автобуси, щоб вирушити до Фортеці. Свято триватиме до 2 години ночі, але вже о 2:00 поруч з Фортецею будуть автобуси, які зможуть відвезти бажаючих до готелю.

  1. Що будемо їсти?

Новорічне меню 

Салати і холодні закуски

Основні страви

Традиційний салат «Олівє»

Шашлик свинний з хрусткою скоринкою

Салат «Овочевий»

Картопля по- домашньому

Гріночки з українським салом та соленим огірочком

Ковбаса домашня з бринзою

Десерти

Різносоли

Святковий торт

Холодень

Грибочки мариновані

Напої

Оселедець

Алкоголь

Гірчиця, Хрін

Сік

Хлібна корзина

Вода

Гарячі закуски

Чай

Короп смажений, хрусткий

Кава

Мамалига зі шкварками

Уха гаряча, ароматна

* У програмі та меню можливі незначні зміни

Веселого та смачного свята!