Коростышевский каньон. Полесская хата - трипольский квест для школьников. ~ Дива Країни

Коростышевский каньон. Полесская хата – трипольский квест для школьников.

Однодневный тур для школьников всех возрастов. Веселые игры, живая история Украины, вкусный обед.

Длительность:

1 день

Ближайшие даты:

Стоимость тура:

550 грн.
Забронировать места:
Забронировать

Хотите за один день на автобусной экскурсии совершить, казалось бы, невозможное –  увидеть рукотворные и природные чудеса необыкновенной Коростышевщины и послушать ее загадочные легенды,  отведать живительной «серебряной» воды из родника, пообедать в настоящей полеской хате и своими руками изготовить оберег?

Тур выходного дня “Чудеса города на граните и заповедные места”  — авторская экскурсия в царство гранитных каньонов и народных сказаний, в город Коростышев и с. Городское  — это возможность остановить время и очутиться в нескольких эпохах истории нашей украинской земли.

Вы удивитесь — сколько в маленьком Коростышеве уникальных мест.

КВЕСТ ! КВЕСТ ! КВЕСТ !  А У НАС – ТРИПІЛЬСЬКІЙ КВЕСТ !

Що може бути корисніше та приємніше, ніж провести чудовий день разом с друзями та однокласниками в мальовничих місцях, де знімають фільми, побачити рукотворні та природні дива надзвичайної Коростишівщини й почути її загадкові легенди,  скуштувати смачні поліські страви з печі та зарядитися енергією на древньому городищі трипільців?

А головне – пограти і дізнатися щось цікаве! І не тільки цікаве – а ще й корисне, адже у всіх учнів попереду ЗНО з історії (а там є питання, пов’язані з Трипільським періодом!!!)!

Квест – від англ.. quest  – пошук, пошуки пригод. У наш час – це синонім активного відпочинку. Ця гра розвиває активність, амбіційність, комунікабельність та креативність!  Тому це дуже серйозна справа!

Щоб підготуватися до активного інтелектуально-логічного змагання J треба мати бадьорість та «свіжу» голову. Тому зранку ми подихаємо лісовим повітрям та розімнемось на скелястих уступах наймальовничого Коростишівського каньйону – природної декорації для зйомок численних фільмів і кліпів. До речі, він з’являється на початку першого українського фільму-фентезі «Сторожова застава»! (Оу, треба потім фільм передивитися!)

Не пропустимо у «місті на граніті» Коростишіві й чудовий парк кам’яних скульптур, створений майстром зі світовим ім’ям Віталієм Рожиком, дізнаємось – що ж це за стиль такий – «романтичний інтуїтивний реалізм».

У справжній «Поліській хаті» XIX століття привітна господиня нагодує нас смачним українським обідом, тут ви скуштуєте автентичні страви поліської кухні.

Тепер настав час захоплюючого КВЕСТУ!

На теренах  села Городське колись жили давні трипільці. Хто вони? Що робили та що з ними сталося – дізнаємось під час нашого «Трипільського квесту». Доведеться добре зануритися у прадавню історію, поспілкуватися з мешканцями села (правильна відповідь на кодове питання – Як пройти в бібліотеку? J – відкриє тільки потрібні двері), включити логіку, розшифровувати трипільські символи, подолати відстань, підкорити гору,  знайти скарб, скласти карту,  щоб розкодувати ключову підказку.

Відступних путей не буде – ключи від нашого автобусу будуть заховані у таємничому місці,  і тому – тільки перемога поверне квесторів (учасників квесту) додому!

Подаруйте собі день пригод та відкриттів, чудес і спілкування з природою!

Програма тура: 

09.00 *  – виїзд з Києва      * (час та місце зустрічі уточнюються під замовлення)
10:45 – Прогулянка навколо Коростишівського каньйону.
12.00 – Екскурсія Коростишівом: легенди, прогулянка по колишній садибі графів Олізарів і князів Горчакових, парк скульптур Віталія Рожика.
13.30 –  с. Городське: обід в етнографічному центрі «Поліська хата».

Розваги (катання на возі, спілкування з тваринами).

14:30 – 17.30 – с. Городське. «Трипільскій квест» – пізнавальна командна гра-пошук.

17.30 – виїзд до Києва
19.00 – повернення до Києва

 

 

Маршрут:

Киев – Коростышев – Высокий Камень – Городское – Киев

Достопримечательности:

Коростышевский каньон

Парк каменных скульптур

Полесская хата 19-го века

Красная горка


Позвоните, чтобы получить
больше информации о туре:
(096) 754 13 50
(099) 279 2370

День 1 Коростышев — чудеса города на граните
Дополнительная информация:

Стоимость тура:  550 грн. 

В стоимость входит:

 • проезд на комфортабельном автобусе,
 • экскурсионное сопровождение,
 • входные билеты,
 • обед,
 • страховка,
 • квест на территории села Городское
 • мастер-класс по изготовлению сувенира – оберега
 • Для участия в нашем туре обязательна предоплата в размере 50%.

Мы заботимся о том, чтобы каждому ребенку было хорошо, радостно,  интересно и безопасно!

 

Больше фото тура:
Забронировать место

Ваша фамилия:

Ваше имя:

Ваш номер телефона:

Ваш e-mail:

Количество человек:

Дата:

Дополнительная информация

Отзывы

4 thoughts on “Коростышевский каньон. Полесская хата – трипольский квест для школьников.”

 1. Евгения:

  Только что вернулись с экскурси в Коростышев…это было что-то феерическое!!! Спасибо огромное за прекрасную организацию и незабываемую программу!!! Все организовано на высоком уровне. Экскурсовод Марина и Людмила-просто прелесть! С вами хочется путешествовать! Ждём дальнейших поездок!!!

 2. Ирина:

  Ездили с дочкой на экскурсию в Коростышев 17 июня. Остались ОЧЕНЬ довольны! Интересная информация, замечательный , чудесный экскурсовод Марина! Купались в каньоне и в реке Тетерев. Была еще прогулка по парку со скульптурами, вкусный обед в полесской хате, посещение трипольского музея и встреча с художником… Спасибо огромное за этот незабываемый день!

 3. Анна:

  Доброго дня.
  Скажіть будь ласка коли можна буде забронювати місце?

  1. Дива Країни:

   Доброго дня. Тури для школярів проводяться для шкільних групп. Якщо у вас группа чи клас, телефонуйте будь ласка 0967541350 і ми домовимось про дату.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *